niedziela, Październik 21

Bieżące inwestycje w mieście Przasnysz

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lista:

– Złożony został wniosek o wydanie pozwolenia na wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową budynków przedszkoli miejskich i ogłoszono przetarg nieograniczony na wykonanie prac.Termin składania ofert upływa 8 czerwca.

– Zgłoszono do Starostwa przebudowę ul. Chełchowskiego na odcinku 370 metrów.
– Wykonano malowanie poziome jezdni dróg będących w zarządzie miasta.

– Złożono wnioski do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, w ramach programu Razem Bezpiecznie o dofinansowanie budowy oświetlenia sześciu przejść dla pieszych (po dwa w ul. Żwirki i Wigury, Ostrołęckiej i Orlika) oraz rozbudowy monitoringu wizyjnego w trzech lokalizacjach (na skrzyżowaniu ul. Szpitalnej i Zawodzie oraz w ul. Szpitalnej, ścieżka rowerowa w okolicach mostu kolejowego, skrzyżowanie ul. Piaski i Słonecznej).


– Zamówiono tablice informacyjne o zabytkach
Przasnysza do ustawienia na drogach wlotowych do miasta.


– Podpisano umowę na realizację zadania pn. ,,Przebudowa ulic Orzeszkowej, Cichej, 9 Maja”. Wymianę nawierzchni jezdni i chodników za kwotę 451.440 zł wykona firma WALDI.


– Ogłoszono przetarg na „Modernizację drogi dojazdowej  do gruntów rolnych w Przasnyszu” (ul. Mirowska) – inwestycja ta uzyskała dofinansowanie z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.W wyznaczonym terminie złożone zostały dwie oferty. Roboty drogowe wykona firma BUDOMOST z Białegostoku za kwotę 303196 zł.

źródło: UM Przasnysz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij

Comments are closed.