sobota, Listopad 17

MKS Przasnysz 2003 remisuje z Koroną Szydłowo

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MKS PRZASNYSZ – KORONA SZYDŁOWO 2:2

Co można napisać o dzisiejszym meczu? Na pewno to że bardzo szczęśliwie go zremisowaliśmy. Jak tak dalej pójdzie to dobrze nie będzie. Kolejny mecz zagraliśmy tylko w jedenastu, żadnej zmiany, kolejne rotacje w składzie i brak zgrania widoczne były dla wszystkich, a zwłaszcza dla drużyny Korony, która poczuła że nasza drużyna jest w dołku i robiła wszystko żeby ten mecz wygrać. Niewiele brakowało do tego, żebyśmy nie zdobyli nawet punktu, ponieważ dwukrotnie przegrywaliśmy, najpierw 1:0 a później 2:1. Bramkę na wagę remisu zdobył w doliczonym czasie gry Kacper Szczęsny i to potwierdza że zawsze gramy do końca.

Co martwi? Na pewno to że kolejny mecz gramy w jedenastu i bez kilku podstawowych zawodników, dzisiaj zabrakło Dawida Prusika, Szymka Morawskiego, Sebastiana Czarzastego, kontuzji doznał kolejny zawodnik Kacper Dominiak i wykluczony jest z gry na minimum dwa tygodnie. Na mecz bez podania przyczyny nie stawił się Kuba Kawiecki.

Zawodnicy z rocznika 2005 jakoś nie bardzo chcą spróbować swoich sił w starszym roczniku. Cieszy natomiast to, że mimo tak wielu problemów nadal jesteśmy drużyną, która nie doznała porażki w obecnym sezonie, a Ci, którzy są dają radę. Czy tak będzie dalej to pokaże czas, miejmy nadzieje że najgorsze chwile są już za nami i do kolejnego meczu przystąpimy w większym gronie.
MKS: Jan Węglicki – Wojtek Grysztar, Seweryn Szafrański, Kacper Szczęsny, Kacper Dominiak – Kuba Krupa, Bartek Biedrzycki, Przemek Górniak, Kamil Maciaszczyk – Janek Wiśniewski, Kacper Smurlik


Bramki Zdobyli: Janek Wiśniewski, Kacper Szczęsny


Nieobecni: Dawid Prusik, Szymek Morawski, Sebastian Czarzasty, Maciek Ciesielski, Kuba Kawiecki


Trener: Marek Zbrzeski

źródło: www.facebook.com/MKS-Przasnysz-2003

fot.J.Grysztar

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentarze z Facebook`a