środa, Październik 24

MultiQuiz w Przasnyszu powoli dobiega końca i startuje w Jednorożcu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Gra edukacyjna MultiQuiz, której autorem jest Łukasz Chrostowski powoli przenosi swoje miejsce pobytu. Kończy się kolejna edycja naszej zabawy w Przasnyszu, za to rozpoczyna w Jednorożcu. Jeszcze tylko w najbliższy wtorek oraz 29 maja można bawić się razem z nami w Zajeździe Staropolskim o godz.18:00. Nic jednak straconego… właśnie rozpoczęła się kolejna edycja MultiQuizu w Jednorożcu, gdzie prowadzącym jest Krzysztof Iwulski i Basia Szenda.

Relacja z pierwszego MultiQuizu w Jednorożcu:

” No i się zaczęło…!!! Pierwszy MultiQuiz w tym sezonie za nami. Do konkurencji zasiadły cztery drużyny: 7 days, Piotrek, Janusze i Ich Ośmioro.

Ich Ośmioro to dla niewtajemniczonych, w dużej części dawna drużyna Nieprzygotowani i wygląda na to, że się nieźle przygotowali, bo przez pierwsze dwie rundy nie mieli sobie równych.

Jednak trzecia runda była przełomowa dla drużyny „7 days”, bo to oni uzyskali 5 punktową przewagę. To była również świetna runda dla Piotrka, który zdobył w niej aż 12 pkt.

Runda jockerowa, tylko potwierdziła to rozstrzygnięcie i ostatecznie nagroda trafiła do 7 days’ów, czego im serdecznie gratulujemy.

Ostateczna klasyfikacja:
7 days – 42 pkt
Ich Ośmioro – 36 pkt
Piotrek – 24 pkt
Janusze – 18 pkt

To była rozgrzewka. Jeszcze większe emocje za tydzień. Dziękujemy Basi Szenda za przygotowanie pytań i poprowadzenie zabawy, a Restauracja Pizzeria Podpłomyk za ufundowanie nagrody.”

źródło: www.facebook.com/MultiQuiz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij

Odpowiedz