niedziela, Październik 21

Na sygnale: interwencje przasnyskiej policji

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

10.06.2018r.

Godz. 04.45 – w Przasnyszu na ul. Zawodzie policjanci zatrzymali mieszkańca Przasnysza, który mając 1,8 promila alkoholu w organizmie kierował Oplem.

Godz. 10.27 – w Przasnyszu na ul. Ciechanowskiej nn sprawca dokonał wybicia szyby w witrynie sklepowej o wartości 500 złotych.

Godz. 17.45 – w Przasnyszu na ul. Witosa 40-letni mieszkaniec Przasnysza słowami wulgarnymi znieważył funkcjonariusza Policji w trakcie podjętej interwencji związanej ze spożywaniem alkoholu w miejscu zabronionym. 40-latek został zatrzymany w PDOZ KPP w Przasnyszu do wyjaśnienia.

Godz. 20.45 – w Przasnyszu na ul. Świerkowej policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając blisko 1 promil alkoholu w organizmie kierował rowerem.

09.06.2018r.

Godz. 08.10 – w miejscowości Gąski – Wąsosze gm. Krzynowłoga Mała kierujący mazdą mieszkaniec pow. przasnyskiego mając 1,8 promila alkoholu w organizmie oraz pomimo braku uprawnień do kierowania uderzył w chevroleta należącego do mieszkańca Warszawy.

Godz. 10.00 – w miejscowości Bogate gm. Przasnysz policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając 0,7 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 14.00 – w Przasnyszu na ul. Sportowej kierujący Skoda wykonując nieprawidłowo manewr cofania uderzył w Audi.

Godz. 22.00 – w Przasnyszu na ul. Baranowskiej pracownik ochrony zgłosił, że w trakcie imprezy masowej z okazji „Dni Przasnysza” został pobity przez 33-letniego mieszkańca Przasnysza, który tuż po zdarzeniu został zatrzymany i doprowadzony do KPP w Przasnyszu.

Godz. 23.45 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej podczas zabezpieczenia imprezy masowej 21-letni mieszkaniec gm. Przasnysz będący w stanie nietrzeźwości dokonał umyślnego zarysowania ostrym narzędziem drzwi przesuwnych w oznakowanym radiowozie marki Mercedes. Sprawca uszkodzenia został zatrzymany i PDOZ KPP w Przasnyszu.

08.06.2018r.

Godz. 08.50 – w Plewniku gm. Krzynowłoga Mała z nieczynnej stacji Auto-Gaz nn sprawca dokonał kradzieży zbiornika LP o wartości 5 tyś. złotych.

Godz. 15.45 – w miejscowości Bogate policjanci zatrzymali mieszkańca pow. makowskiego, który pomimo posiadanego zakazu sądowego kierował oplem.

Godz. 19.00 – w Chorzelach na ul. Komosińskiego kierująca mazdą wjeżdżając na rondo od ul. Witosa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego potrąciła rowerzystkę. Kierująca rowerem doznała nie groźnych obrażeń ciała.

asp.szt. Krzysztof Błaszczak

KPP Przasnysz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij

Comments are closed.