niedziela, Październik 21

Stowarzyszenie „Jestem” w ZOO Safari w Borysewie – relacja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stanąć twarzą w twarz z lwem, białym tygrysem, krokodylem czy żyrafą to wyzwanie dla prawdziwych śmiałków. We wtorek udaliśmy się do ZOO Safari w Borysewie, aby spotkać bohaterów filmu „Madagaskar”.

Przygodę rozpoczęliśmy od podróży ZOO Kolejką i obserwacji dzikich zwierząt. Po przejażdżce przyszedł czas na zabawy w Figlarni, gdzie czekały na nas dmuchane zamki, stonogi i delfiny. Zaczęły się figle i swawole. Potem przeszliśmy do Mini ZOO, gdzie bawiliśmy sę ze zwierzętami i jeździliśmy na kucyku. Na koniec czekała nas lekcja edukacyjna „Nasz mały Madagaskar” oraz pokazowe karmienie lwów.

Pożegnaliśmy się ze zwierzętami i ruszyliśmy dalej w podróż do bajkowej Łodzi. Wspólnie z Panią Elą Pędziwiatr przemierzyliśmy ul. Piotrkowską i szlak bajkowy, na którym czekał na nas m.in. pies Ferdynand Wspaniały i Miś Uszatek. Oprócz tego graliśmy na Fortepianie Rubinsteina oraz pozowaliśmy z Władysławem Reymontem i Julianem Tuwimem. Zachwycił nas również Pasaż Róży – budynek, którego elewacja jest wyklejona kawałkami lusterek.

Bajkowy spacer zakończyliśmy tuż obok Manufaktur, gdzie wszyscy chętnie pozowali do zdjęć. Podróże kształcą, ale przede wszystkim sprawiają wiele radości.

źródło: www.facebook.com/jestemprzasnysz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij

Comments are closed.