piątek, Listopad 16

Uczniowie z Rostkowa na Dniu Dziecka na pl.Bankowym w Warszawie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Rostkowie, na zaproszenie Wojewody Mazowieckiego Zdzisława Siepiery, wzięli udział w uroczystości z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się dn. 4.06.2018r. na dziedzińcu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy pl. Bankowym w godz. 10.00-14.00. Dzieci brały udział w nauce udzielania pierwszej pomocy, pokazie sprzętu ratowniczego i historycznego umundurowania, konkursach z nagrodami, pokazach tresury psów policyjnych, grach i zabawach.

Na uroczystości obecna była Mazowiecka Kurator Oświaty – Aurelia Michałowska

Na specjalnie przygotowanych stoiskach przedstawiciele różnych instytucji w atrakcyjnej formie promowali wśród najmłodszych zasady bezpiecznych zachowań. W ramach programu „Mazowieckie – historia Niepodległości”, zostały przywołane wspomnienia o bohaterach odzyskania przez Polskę niepodległości. Chór ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie oraz harcerski zespół Bory przedstawił specjalny program artystyczny. Chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe monidło, a także poczęstować się popcornem i watą cukrową.

Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Bieńkowskiemu Kierownikowi Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie za sfinansowanie wyjazdu i umożliwienie uczniom udziału w uroczystości.

źródło: www.facebook.com/Szkoła-Podstawowa-im-Św-Stanisława-Kostki-w-Rostkowie

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentarze z Facebook`a