środa, Październik 24

Warsztaty z pierwszej pomocy w SP1

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W dniu 11 maja 2017 r. Harcerski Klub Ratowniczy RENIBUS działający przy Hufcu ZHP Przasnysz przeprowadził warsztaty z pierwszej pomocy pod hasłem RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ.

Szkolenie skierowane były do uczniów klas 3a i 3b z naszej Jedynki. Dzieci poznały zasady udzielania pierwszej pomocy, dowiedziały się, że najważniejsze jest własne bezpieczeństwo podczas ratowania poszkodowanego oraz nauczyły się jak wykonywać masaż serca.W dniu 11 maja 2017 r. Harcerski Klub Ratowniczy RENIBUS działający przy Hufcu ZHP Przasnysz przeprowadził warsztaty z pierwszej pomocy pod hasłem RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ. Szkolenie skierowane były do uczniów klas 3a i 3b z naszej Jedynki. Dzieci poznały zasady udzielania pierwszej pomocy, dowiedziały się, że najważniejsze jest własne bezpieczeństwo podczas ratowania poszkodowanego oraz nauczyły się jak wykonywać masaż serca.

Za udział w warsztatach dzieciaki otrzymały certyfikat uczestnictwa oraz karty ICE zawierające najważniejsze informacje niezbędne w razie zagrożenia zdrowia lub życia oraz kolorowankę utrwalająca zdobytą wiedzę i umiejętności.

Składamy serdeczne podziękowania dla Harcerskiego klubu Ratowniczego RENIBUS za przeprowadzone szkolenie oraz dziękujemy panu dyrektorowi Policealnego Zespołu Szkół Medycznych w Przasnyszu za udostępnienie fantomów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij

Comments are closed.