Złoty debiut Adama Krukowskiego

Pierwszy licencjonowany zawodnik z JKB BadKurp – Adam Krukowski, zadebiutował na ogólnopolskim turnieju badmintona młodzików i juniorów młodszych MILENIUM OPEN.
Zawody odbyły się 15.09.2018 r. na kortach Spektum Sportu w Legionowie. Adam wystartował w dwóch kategoriach: gra pojedyncza oraz podwójna młodzików (U-15). W grze pojedynczej zabrakło niewiele żeby wejść do fazy pucharowej i rywalizować o miejsce na podium. W grze podwójnej w parze z Antonim Kamińskim z UTS Akro-Bad Warszawa nie dali szans rywalom (nawet rozstawionym z nr 1 i 2 na tym turnieju).
Chłopcy grali z meczu na mecz coraz lepiej i pewniej. Grupę wygrali bez straty seta. Dopiero w finale stracili pierwszego ale to ich tylko jeszcze bardziej zmotywowało. Drugie starcie to rewanż w takim samym stosunku punktowym, natomiast w trzecim, decydującym secie ich rywale nie wytrzymali naporu i ostatecznie ulegli 11:21.