Bezpłatne szkolenia komputerowe!

Ekspansja nowych technologii oraz rosnące możliwości ich stosowania w różnych sytuacjach życiowych sprawiają, że rozwój umiejętności cyfrowych nabiera szczególnego znaczenia. Komputery, tablety, telefony komórkowe są dziś wszechobecne a sprawne posługiwanie się nimi może ułatwić nasze życie – tak zawodowe, jak i prywatne. Zakupy, płacenie rachunków, dostęp do materiałów edukacyjnych, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki – to wszystko umożliwia internet. Ale aby z tego korzystać, trzeba wiedzieć, umieć i chcieć.

Chętnych – szczególnie zapraszamy seniorów i osoby niepełnosprawne – którzy chcą wziąć udział szkoleniach w obszarach załączonych na grafice zapraszamy do kontaktu w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnysz od pn. do pt. w godz. od 9:00 – 17:00 ul. 3 Maja 16 lub pod numerem telefonu kom. 502755205. Liczba miejsc ograniczona.

Miasto Przasnysz uczestniczy w projekcie „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” realizowanym przez Fundację Aktywizacja w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Polskim Związkiem Głuchych Oddział Łódzki i Fundacją Instytut Rozwoju Regionalnego. Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich.
Celem projektu jest zwiększenie w okresie 01.12.2016 – 31.07.2019 r. umiejętności korzystania z Internetu, w tym e-usług publicznych, 18 265 osób dorosłych zamieszkujących na obszarze 101 gmin z terenu całej Polski.

Powiązane posty