Black Dragons pokonuje AKS OSW Olsztyn

Mecz Towarzyski ” Przygoda z koszykówką – VI edycja, odbył się w ramach projektu współfinansowanego przez Miasto Przasnysz. Rozegrały go dwie drużyny: AKS OSW Olsztyn i Drużyna Black Dragons z Przasnysza.

Od samego początku zawodnicy obydwu drużyn walczyli o zdobycie jak największej liczby punktów. Pierwsze minuty należały do drużyny z Olsztyna ale mobilizacja Dragonsów i szybkie akcje na boisku zaczęły zmieniać wyniki na tablicy. Wszyscy na trybunach z zaciekawieniem kibicowali drużynom. Dodatkowych emocji dostarczyły dobre podania, trafne rzuty do kosza i szybkie akcje. Drużyna Black Dragons wyszła na prowadzenie. Mecz zakończył się wynikiem 25: 20 i tym samym zwycięstwem dla Dragonsów. Najlepszymi strzelcami meczu okazali się: Łukasz Rękawiecki z Olsztyna i Robert Piotrowski z Przasnysza, którzy zostali wyróżnieni pucharami.


Dodatkowych atrakcji w przerwach meczu dostarczył występ Czirliderek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu, które poprowadziła Natalia Jaszczanin ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy z Olsztyna. Do zabawy włączyły się również Myszki Miki z Live Events Magdalena Król z Przasnysza.
Przy tej okazji Drużyna Black Dragons składa serdeczne podziękowania osobom i firmom, które wsparły nasze przedsięwzięcie:
– Studio Sport – Krzysztof Głodkowski Przasnysz za przekazanie pucharów dla obu drużyn i najlepszych strzelców
– Cukiernia Piekarnia Klementynka w Przasnyszu
– AMK Rzemieślnik Przasnysz
– InfoPrzasnysz – Bartłomiej Siedlecki
– Media Przasnysz – Łukasz Chrostowski
– Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnyszu
– Czirliderki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Przasnyszu
– Opieka Medyczna – lek. A. Wółkiewicz
– p. Monika Kwiatkowska

źródło: Black Dragons

Powiązane posty