Festiwal Baniek Mydlanych w Przasnyszu

Za nami IV Festiwal Baniek Mydlanych w którym mieliśmy przyjemność brać udział.
Niedzielna praca skończyła się, ale podsumowanie całego dnia festiwalu trwało jeszcze cały poniedziałek.


W skrócie. Kochani było super!


Tyle osób zaangażowanych w pomoc tworzenia festiwalu – to coś pięknego! Tyle dobrych serc w jednym miejscu! To wszystko było tworzone dla pewnej małej damy Oliwki Nowickiej.
Chcemy podziękować każdemu, kto wspomógł zbiórkę dla Oliwki dzięki czemu udało się zebrać sumę 5209,11 zł !


Tyle podziękowań w Waszą stronę kochani….Dziękujemy Grupie Animacyjnej Live Events bez której to wszystko by się nie odbyło! Animatorki Live Events jak zawsze dały radę z ogromem pracy, AMK Rzemieślnik jak zawsze niezawodny, (ogromne ukłony w Waszą stronę Panowie), Light Box jak zawsze z nami , Nature’s Sunshine, MiFi, Music Dreams za oprawę muzyczną, Fundacja Pelikan za wsparcie finansowe, Agnieszka Mioduszewska oraz Olga Frączek za najlepsze waty cukrowe, Angelika Niemiec, Justyna Kawiecka oraz Justyna Pogorzelska za kącik kulinarny! Panie wolontariuszki przy stoisku DKMS, panie fryzjerki: Magdalena Godzieba oraz Małgorzata Bukowska kawał dobrej roboty dla Fundacji Rak’n’Roll, Beata Lewandowska za cudowne warkoczyki, Kyokushin Karate za cudowny pokaz, Aleksandra Ferenc za pokaz zumby, Magdalena Tarczyńska-Klinger wraz z córką Natalią za pokaz pierwszej pomocy, wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas aby pomóc nam przy akcji – dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć !!!


Bilans.10 osób oddających włosy na peruki dla Fundacji Rak’N’Roll, 15 osób zapisanych do bazy DKMS, ogrom zebranych korków, 5209,11 zł zebranych na rzecz Oliwki Nowickiej … łza w oku się kręci, że możemy zawsze na Was liczyć Kochani!


Do zobaczenia i do usłyszenia!

Więcej Wiem

Powiązane posty