Site icon MediaPrzasnysz.pl

Juniorzy MKS Przasnysz wygrywają mecz

MKS Przasnysz – Tęcza Ojrzeń 3:2 (1:1), 14.05.2017 godz. 15:00

Mecz jak zwykle zaczęliśmy bardzo dobrze. Wiele sytuacji podbramkowych, niestety brak precyzji powodował to, że wynik się nie zmieniał. Bramka strzelona po rzucie rożnym: piłka wpadła do siatki po uderzeniu z główki. Przeciwnik nie stwarzał zagrożenia pod naszą bramką lecz jeden wypad pod koniec pierwszej połowy zakończył się stratą bramki. Druga połowa wyglądała dosyć słabo być może wysoka temperatura, do której nie jesteśmy jeszcze przyzwyczajeni dała znać o sobie. Do tego po błędzie naszego bramkarza napastnik Tęczy dobił piłkę do pustej bramki (1:2). Męczyliśmy się do samego końca spotkania starając się zmienić wynik meczu. Bramka po składnej akcji dała nam remis, a rzut karny wykonywany w 90 min. dał wygraną.