Kim jest nowa dyrektor MDK?

Wybór nowego dyrektora MDK-u w Przasnyszu okazał się bardzo zaskakujący dla wielu mieszkańców Przasnysza. Postanowiliśmy zapytać u źródła jakie wykształcenie i doświadczenie posiada pani Magdalena.

Magdalena Król 31 lat, zam. Przasnysz, wykształcenie wyższe, Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego kierunku zarządzanie. Radna Powiatu Przasnyskiego V kadencji. Posiadam ponad 4letnie doświadczenie zawodowe w działalności rozrywkowej i rekreacyjnej. Prowadząc własną działalność eventową, zdobyłam doświadczenie we wszystkich kluczowych obszarach zarządzania przedsiębiorstwem. Jestem certyfikowanym animatorem czasu wolnego. Praca z ludźmi, którą tak bardzo lubię pozwala mi rozwijać relacje z różnymi środowiskami. Współpracuje z wieloma gminami, stowarzyszeniami, organizacjami, fundacjami i ośrodkami kultury. Posiadam doświadczenie w organizacji różnych przedsięwzięć w całej Polsce. Szczególnie cenię sobie prace z najmłodszymi. Praca z dziećmi jest codziennym wyzwaniem. Prowadzę różne zajęcia taneczne oraz warsztaty dla najmłodszych w przedszkolach i szkołach. Mam również doświadczenie w pracy z grupami osób niepełnosprawnych oraz seniorami. Jestem Członkiem Stowarzyszenia Auto Moto Klub Rzemieślnik, społecznikiem, wolontariuszem , organizatorem i współorganizatorem wielu wydarzeń i imprez charytatywnych na terenie naszego miasta. Moim autorskim pomysłem jest Festiwal Baniek Mydlanych, organizowany od 5 lat na zakończenie wakacji w naszym mieście.

Muszą sami sami Państwo przyznać, że pomimo młodego wieku, oprócz odpowiedniego wykształcenia, Magdalena Król może także pochwalić się doświadczeniem w biznesie i zaangażowaniem w wiele spraw społecznych. Mamy nadzieję, że jej siła, zaangażowanie i pomysłowość szybko dadzą zauważyć się w naszym MDK-u. My życzymy powodzenia 🙂

Powiązane posty

Zostaw komentarz