Site icon MediaPrzasnysz.pl

Kolejne sukcesy Rafała Smolińskiego

W dniu 15 września bieżącego roku w Legionowie odbył się bieg o Puchar Prezydenta Miasta oraz 16 września br. w Mławie miał miejsce bieg uliczny pt. „Mławska 10”.

W dniu 15 września 2018 roku w Legionowie odbył się zorganizowany przez Gminę Miejską Legionowo i klub ARENA Legionowo bieg o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo.
Zawodnicy w biegu głównym mieli do pokonania 12 kilometrów trudnej trasy po leśnej polanie legionowskiej. W zawodach wzięło udział 67 zawodników z całego kraju. Reprezentant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu – Rafał Smoliński zajął w tym biegu 2 miejsce OPEN uzyskując czas 44:57 (12km).

Następnego dnia – 16 września 2018 roku Rafał Smoliński wystartował w kolejnych zawodach, tym razem w Mławie na dystansie 10 kilometrów w biegu ulicznym pod nazwą Mławska Dycha i jest to wydarzenie mające na celu uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie oraz Klub Pływacki Płetwal Mława, trasa biegu przebiegała przez ulice miasta, a start i meta znajdowały się na Stadionie Miejskim. Reprezentant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu – Rafał Smoliński uplasował się na 3 miejscu OPEN mężczyzn z czasem 36:55 (10km).