Kwota 11 212,00 zł została zebrana podczas Charytatywnego Maratonu Fitness – videorelacja

Mieszkańcy powiatu przasnyskiego znów pokazali wielkie serce. Podczas wczorajszego Charytatywnego Maratonu Fitness dla Niny Dęby udało się zebrać kwotę 11 212,00 zł. Rodzice Justyna i Artur nie kryją wzruszenia. Ta suma pozwoli zakupić wiele opakowań „Kreon-u”, który jest niezbędny w leczeniu małej dziewczynki.

Trenerzy fitness: Edyta Bobińska, Klaudia Hinc i Patryk Łazicki połączyli siły, aby przeprowadzić maraton fitness dla chętnych mieszkańców. W gronie kilkudziesięciu ćwiczących pań, znalazł się się także mężczyzna, który wcale nie odbiegał przygotowaniem fizycznym od trenujących.

W OSiR w Przasnyszu oprócz wytężonego wysiłku fizycznego, przybyli mieszkańcy mogli także zapoznać się z informacjami na temat zdrowego żywienia. Organizatorzy zadbali, aby tego dnia wszyscy zainteresowani mogli skonsultować się z ekspertami w tej dziedzinie.

Mieszkańcy powiatu przasnyskiego w charytatywnej aukcji prowadzonej przez Karolinę Burdach wylicytowali dziesiątki przedmiotów, z których całkowity dochód przeznaczony był na pomoc małej Ninie Dęby. Do puszek wolontariuszek: Katarzyny Misiak, Beaty Płoskiej i mamy Niny – Justyny Dęby, powędrowała kwota, której chyba nikt się nie spodziewał. Maraton Fitness udowodnił, że jest spore zapotrzebowanie w Przasnyszu taką formą wspólnego spędzania czasu przez naszych mieszkańców.

Kamery Media Przasnysz były na miejscu: Oto nasza videorelacja:

montaż video – Sylwia Osowiecka

Powiązane posty

Zostaw komentarz