„Młodzi Obserwatorzy Przyrody – tworzymy miasto z klimatem!”.

Chcesz wspierać młodzież w działaniach na rzecz zielonego, przyjaznego mieszkańcom miasta? Przyjdź na warsztaty edukacyjno-przyrodnicze pod hasłem „Młodzi Obserwatorzy Przyrody – tworzymy miasto z klimatem!”.

Spotykamy się 11 września (wtorek) w godz. 15:00-18:00 w Centrum Animacji dla Społeczności Lokalnej przy ul. 3 Maja 16.

Na warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy lubią kontakt z młodymi ludźmi i szukają pomysłów, jak pomóc im w poznaniu i docenieniu przyrody w mieście. Niezależnie, czy jesteś nauczycielem lub wychowawcą i pracujesz w szkole, jesteś edukatorem w organizacji pozarządowej, domu kultury, czy bibliotece, prowadzisz grupę harcerską, a może jesteś liderem innej nieformalnej grupy młodzieżowej lub seniorem, który lubi kontakt z młodzieżą, albo studentem, który chce zainspirować młodszych kolegów i koleżanki do działania – te warsztaty są dla Ciebie!

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz REJESTRACJA na stronie http://mlodziobserwatorzy.edu.pl/warsztatyZapraszamy do udziału!

Warsztaty są organizowane w ramach II edycji programu „Młodzi Obserwatorzy Przyrody” realizowanej przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa oraz Fundację Veolia Polska. Program został objęty patronatem Burmistrza Miasta Przasnysz i jest realizowany we współpracy z pracownikami merytorycznych wydziałów Urzędu Miasta.

UM Przasnysz

Powiązane posty