Na sygnale: interwencja przasnyskiej policji

20.09.2018r.

Godz. 08.30 – w Chorzelach na ul. Cmentarnej policjanci zatrzymali 44 letniego mężczyznę, który w swoim pojeździe posiadał blisko 13500 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Łączna wartość rynkowa zabezpieczonych wyrobów tytoniowych wynosi około 15 tyś. złotych. Natomiast uszczerbek Skarbu Państwa wyniku nielegalnego działania mężczyzny wyceniono na kwotę ponad 15 tys. złotych.

Godz. 12.40 – w Krzynowłodze Małej 68 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego mając 1,15 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 13.00 – w Przasnyszu w rejonie skrzyżowania ul. Szosa Ciechanowska z ul. Piłsudskiego 35 letnia kierująca skodą najechała na tył samochodu osobowego marki KIA, którym kierował 27 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Z obrażeniami ciała karetką pogotowia z miejsca zdarzenia została przewieziona do przasnyskiego szpitala 47 letnia pasażerka samochodu marki KIA.

Godz. 14.40 –w miejscowości Krasne-Elżbiecin gm. Krasne 52 letni mieszkaniec pow. makowskiego mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie kierował Volkswagenem.

Godz. 15.20 – w Karwaczu gm. Przasnysz nn sprawcy dokonali uszkodzenia wiaty drewnianej przy kompleksie leśnym o wartości 4500 złotych.

19.09.2018r.

Godz. 10.25 – w Oględzie gm. Przasnysz 48 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego wbrew orzeczonego wobec niego prawomocnego zakazu sądowego kierował motocyklem.

Godz. 18.25 – w miejscowości Zdziwój Stary gm. Chorzele policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego , który mając 1,1 promila alkoholu w organizmie kierował Skodą.

18.09.2018r.

Godz. 10.10 – mieszkaniec gm. Jednorożec zgłosił, że w miejscowości Żelazna Rządowa na jego pastwisku został zagryziony jego cielak prawdopodobnie przez wilki.

Godz. 11.40 – w Chorzelach na Grunwaldzkiej 34 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego kierował rowerem mając 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 13.20 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego kierujący Oplem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu w wyniku czego uderzyła w Hondę. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 13.25 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego kierująca peugeotem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z honda. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 19.30 – w Przasnyszu na ul. Rynek kierujący oplem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Następnie ulicami Przasnysza podjął ucieczkę jednak po krótkim pościgu został zatrzymany. Jak się okazało za kierownicą opla siedział 17 letni mieszkaniec pow. makowskiego, który teraz odpowie przed sądem za kierowanie bez uprawnień ale również i za ucieczkę z miejsca kontroli.

Godz. 20.40 – mieszkaniec pow. przasnyskiego zgłosił, że w Zarębach gm. Chorzele nn sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych z opla. Zgłaszający wartość strat wycenił na kwotę 260 złotych.

17.09.2018r.

Godz. 07.40 – w Rycicach gm. Chorzele 68 letni kierujący toyotą mieszkaniec pow. szczycieńskiego uderzył w tył roweru, którym kierowała 70 letnia mieszkanka gm. Chorzele, wyniku czego rowerzystka przewróciła się doznając obrażeń ciała. Kierujący toyotą po udzieleniu pomocy pokrzywdzonej na miejscu zdarzenia odwiózł ją do domu a następnie odjechał. Po pewnym 70 letnia rowerzystka zaczęła odczuwać silny ból w lewej ręce co skłoniło ją do przyjazdu do szpitala w Przasnyszu. Po wykonaniu badań okazało się, że doznała ona złamania lewej ręki.

Godz. 07.50 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego kierująca samochodem marki Opel Meriva mieszkanka pow. przasnyskiego wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu uderzyła w seata , który na wskutek siły uderzenia uderzył w znajdującego się przed nim fiata, którego kierujący wykonywał manewr skrętu. Sprawcę kolizji ukarano wysokim mandatem karnym.

Godz.09.50 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego kierująca fiatem podczas omijania śmieciarki została uderzona w lewy bok pojazdu przez nn kierującego pojazdem ciężarowym, który następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Godz. 11.30 – w Przasnyszu na ul. Sportowej 39 letni mieszkaniec Przasnysza mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie wobec interweniujących w stosunku do niego funkcjonariuszy kierował słowa wulgarne oraz szarpał ich za mundury. W związku z powyższym mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

Godz. 15.25 – w Golanach gm. Przasnysz kierująca samochodem osobowym marki Mitsubishi wykonując manewr wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z autobusem wykonującym manewr skrętu w lewo. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Powiązane posty