Na sygnale: interwencje przasnyskiej policji

09.07.2018r.

Godz. 05.55 – w miejscowości Żbiki gm. Krasne kierujący Oplem na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą Skodą. Sprawcę kolizji ukarano wysokim mandatem karnym.

Godz. 22.20 – w miejscowości Wielodróż gm. Przasnysz 19-letni mieszkaniec pow. makowskiego, pomimo braku uprawnień kierował samochodem osobowym marki Audi z przyczepką samochodową niedopuszczoną do ruchu a następnie podczas omijania przeszkody na drodze stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem w wyniku czego uderzył w ogrodzenie. Sprawcę kolizji ukarano 700 zł. mandatem karnym.

08.07.2018r.

Godz. 21.47 – w Przasnyszu na ul. Rynek policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając 1,2 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

07.07.2018r.

Godz. 04.50 – w Przasnyszu na ul. Sosnowej trzech młodych mieszkańców Przasnysza w wieku 18 – 24 lat zaatakowało i dotkliwie pobiło 36 letniego mężczyznę również mieszkańca Przasnysza. Sprawcy pobicia zostali szybko ustaleni i zatrzymani. Na wniosek przasnyskiej Policji oraz Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu Sąd Rejonowy w Przasnyszu 9 lipca br. wobec sprawców brutalnego pobicia zastosował środek wychowawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

Godz. 11.15 – w miejscowości Raszujka gm. Chorzele kierujący samochodem osobowym marki BMW 32-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym do zderzenia z motocyklem marki Kawasaki, którym kierował 25-letni mieszkaniec gm. Chorzele mając blisko 0,7 promila alkoholu w organizmie oraz prawomocny zakaz sądowy. Sprawca kolizji kierujący BMW został ukarany mandatem karnym, a kierujący jednośladem za swój czyn odpowie przed sądem.

Godz. 15.10 – w miejscowości Zdziwój Nowy gm. Chorzele nn kierujący nieznanym pojazdem na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze w wyniku czego uderzył w przydrożne ogrodzenie posesji po czym oddalił się w nn kierunku.

Godz. 17.50 – na skrzyżowaniu Zawadki – Sierakowo gm. Przasnysz 35-letni kierujący samochodem osobowym marki Seat Cordoba w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki BMW. W wyniku zderzenia niegroźnych obrażeń ciała niezagrażających życiu doznali obaj kierujący oraz pasażerowie Seata.

06.07.2018r.

Godz. 13.30 – Sekretarz Urzędu Gminy Krasne zgłosił, że w miejscowości Kozin gm. Krasne nn sprawca dokonał kradzieży metalowych barierek z przepustu drogowego o łącznej wartości około 2 tyś. złotych.

asp.szt. Krzysztof Błaszczak

KPP Przasnysz

Powiązane posty