Na sygnale: interwencje przasnyskiej policji

31.08.2018r.

Godz. 00.30 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej policjanci zatrzymali mieszkańca Szczytna, który pomimo braku uprawnień kierował samochodem osobowym marki Fiat. Sprawcę wykroczenia ukarano wysokim mandatem karnym.

Godz. 05.00 – w miejscowości Krasne –Elżbiecin gm. Krasne kierująca Oplem chcąc uniknąć zderzenia z nagle wbiegająca na drogę wprost pod jadący pojazd sarną zjechała do przydrożnego rowu gdzie w następstwie doszło do przewrócenia się pojazdu. Kierującą z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala.

30.08.2018r.

Godz. 10.20 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w dniu 27 sierpnia br. w Przasnyszu na ul. Orlika nn sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia ostrym narzędziem karoserii pojazdu marki Audi. Zgłaszający wartość strat wycenił na kwotę około 900 złotych.

Godz. 15.40 – pracownik sklepu Biedronka mieszczącego się w Przasnyszu na ul. Polnej powiadomił, że wspólnie z będącym na wolnym funkcjonariuszem policji zatrzymał sprawcę kradzieży art. alkoholowych o łącznej wartości blisko 90 złotych, którym był 30-letni mieszkaniec Przasnysza.

Godz. 17.50 – w miejscowości Osuwiec Kmiecy gm. Przasnysz nn sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi wejściowych do domu dokonał penetracji pomieszczeń jednak z uwagi na brak przedmiotów w jego zainteresowaniu nie dokonał żadnej kradzieży.

Godz. 19.00 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w dniu 29 sierpnia br. około godz. 16.00 w Przasnyszu na ul. Sadowej kierująca samochodem marki Ford w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu podczas manewru skrętu w drogę poprzeczną doprowadziła do zderzenia z jadącą nieprawidłowo po chodniku rowerem mieszkankę Przasnysza. Wobec kierującej samochodem osobowym oraz wobec kierującej rowerem zastosowano postępowanie mandatowe.

29.08.2018r.

Godz. 17.20 – w Zawadkach gm. Przasnysz kierujący samochodem ciężarowym marki Renault z naczepą obywatel Białorusi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą toyotą. Sprawcę kolizji ukarano wysokim mandatem karnym.

Godz. 17.40 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej mieszkaniec pow. działdowskiego dokonał kradzieży art. alkoholowych o łącznej wartości około 400 złotych. Sprawca kradzieży został ukarany wysokim mandatem karnym.

28.08.2018r.

Godz. 16.20 – w Chorzelach na ul. Młynarskiej 53 letni kierujący samochodem osobowym marki Lancia mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie najechał na tył volkswagena.

Godz. 16.45 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego pracownik ochrony zatrzymał 30 letniego mieszkańca Przasnysza, który dokonał kradzieży art. alkoholowych o łącznej wartości około 60 złotych. Sprawca kradzieży został ukarany wysokim mandatem karnym.

27.08.2018r.

Brak zdarzeń kryminalnych

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Powiązane posty