Na sygnale: Interwencje przasnyskiej policji z ostatnich dni

07.10.2018r.

Godz. 04.00 – w Plewniku gm. Krzynowłoga Mała 21-letni kierujący samochodem osobowym marki Mazda 323 z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Wyniku odniesionych obrażeń ciała 21-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego poniósł śmierć na miejscu.

Godz. 05.25 – w Plewniku gm. Krzynowłoga Mała kierujący Volkswagenem Transporterem obywatel Wietnamu mieszkający na stałe w Szczytnie, nie zachował szczególnej ostrożności na miejscu zdarzenia drogowego, w wyniku czego uderzył w stojącą karetkę pogotowia z włączonymi światłami błyskowymi biorącą udział w akcji ratowniczej.

Godz. 12.35 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej 62-letni kierujący motorowerem mieszkaniec Przasnysza mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie po uderzeniu w krawężnik stracił panowanie nad prowadzonym motorowerem w wyniku czego przewrócił się. Z miejsca zdarzenia karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 16.00 – w Jednorożcu na ul. Długiej mieszkaniec pow. przasnyskiego mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki KIA.

Godz. 15.50 – w miejscowości Helenowo Stare gm. Przasnysz nn kierujący motocyklem w wyniku niezachowania środków ostrożności, na łuku drogi podczas manewru wymijania uderzył w samochód BMW po czyn oddalił się w nieznanym kierunku.

06.10.2018r.

Brak zdarzeń kryminalnych

05.10.2018r.

Godz. 10.00 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego 59-letni kierujący Iveco podczas wykonywanego manewru cofania potrącił 89-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który z obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do przasnyskiego szpitala.

Godz. 19.30 – w Przasnyszu na ul. Baranowskiej mieszkaniec pow. przasnyskiego mając 1,77 promila alkoholu w organizmie kierował Fordem.

asp.szt.Krzysztof Błaszczak

Powiązane posty