Nocne spotkanie w bibliotece

28.04.2017 roku w murach Publicznego Gimnazjum w Przasnyszu odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ,,Nocny Maraton Czytelniczy”. Grupa dwudziestu osób spędziła miło czas w szkolnej czytelni od 20:00 do 24:00.

Prowadząca maraton Ewelina Sylwestrzak zadbała o miłą atmosferę. Przygotowała gry mające rozbawić uczestników. Nie zabrakło wesołych rozmów, rozpoznawania określonych postaci książkowo-filmowych (na plecach każdego z uczestników przypięte zostały ich nazwy), kalamburów, gier planszowych, czytania przyniesionych ze sobą lektur. Dwaj gitarzyści umilili wieczór graniem lubianych przez siebie rockowych numerów i standardów jazzowych.

O  godzinie 22.00 przystąpiono do konsumpcji pizzy. Zabawa trwałaby jeszcze dłużej, bo po młodzieży, mimo późnej pory, nie widać było zmęczenia, ale przyszedł czas, by zakończyć maraton. Uczestnicy posprzątali czytelnię i pod opieką rodziców rozeszli się do domów.

Przy pożegnaniu padło pytanie: ,,Kiedy następny maraton?”. To sygnał, że imprezę, której organizatorkami były panie Beata Gadomska i Bernadeta Kruszewska, można uznać za udaną.

Powiązane posty