Płyta „Oddech” TMS-a w sklepach już 12 maja

Przasnyszanin Tomasz Kawiecki „TMS” odlicza już dni do ukazania się w sklepach w całej Polsce jego debiutanckiego albumu „Oddech”. Właśnie ruszyła sprzedaż preorder ( http://www.hempszop.pl/muzyka/3421-preorder-tms-oddech-mu125.html )

TMS, własciwie Tomasz Kawiecki urodził się w 1992, w Przasnyszu. Znajomy zaraził go hip-hopem i wkrótce zaczęli pisać własne teksty. Zostali zauważeni przez lokalny MDK gdzie przez dwa lata mieli do dyspozycji podstawowe studio nagraniowe. Zagrali kilka niezłych koncertów.
Tomek wziął udział w konkursie organizowanym przez Donatana [2012], który wygrał. Zmotywowany TMS wziął udział w konkursie zorganizowanym przez Hemp Records, o nazwie „Żywy Rap 2 edycja” [2014] i znów wygrał. W nagrodę podpisał kontrakt z w/w wytwórnią, a także w nagrodę pojechał do USA, gdzie ruszył w trasę z Hemp Gru. 12.05.2017 wyjdzie na światło dzienne jego pierwszy legalny album TMS – Oddech.
Artysta fenomenalnie przechodzi z rapu do zapadających w pamięć melodyjnych refrenów.
Po wygraniu szeregu konkursów muzycznych przyszedł czas na legalny debiut. Na płycie usłyszymy numery z pogranicza hip-hopu i r’n’b. Krażek zawiera 14 pozycji, z których każdy wybierze coś dla siebie.
Warto mieć na półce płytę tego artysty, ponieważ już niebawem będzie o nim bardzo głośno.
01. Wdech
02. Oddech
03. Do Ciebie
04. Słodko gorzka prawda
05. Nie tak jak dziś feat. Sylwia Dynek
06. Bez przestrzeni
07. Gniew
08. Podaj dalej
09. Niech się niesie feat. Bilon BPP
10. M
11. Nie zapomnij feat. Ziomek
12. Wychowanek muzyki
13. Chcialbym feat. Żary
14. Wydech / Filip Rudanacja

Powiązane posty