Ruszyła modernizacja ulic wokół rynku w Makowie Mazowieckim

Pogoda w tym roku wyjątkowo nas rozpieszcza. Słoneczne i upalne dni sprzyjają pracom remontowym jakie trwają na makowskim rynku od marca tego roku. 

Mieszkańcy od kilku tygodni mogą korzystać z nowych chodników wokół całego rynku. Do tego czasu wymienione zostało także oświetlenie wraz z całą siecią energetyczną. Place w części północnej i południowej powoli nabierają nowego kształtu. W części południowej oprócz nowej nawierzchni jest już przygotowane miejsce pod fontannę, która nie tylko będzie wodną atrakcją, ale także pięknie zaświeci o zmroku. Zmienia się także budynek należący do Urzędu Miejskiego na ulicy Grabowej. Po remoncie otrzyma on nowe funkcje. Oprócz miejskich toalet jakie się tam znajdą będą także pomieszczenia przystosowane dla Punktu Informacji Turystycznej oraz Świetlicy.


Od kilku dni trwa modernizacja ulic wokół Rynku, polegająca na ułożeniu nowych nawierzchni bitumicznych. Do 15 października zmodernizowane zostaną ulice: Kanałowa, Spółdzielcza, Zwrotna, Brzozowa, 1-go Maja, Poprzeczna, Dunaj, Kościelna, Kilińskiego, Kościuszki.

źródło: www.facebook.com/ummakowmazowiecki

Powiązane posty