Spotkanie z mieszkańcami gminy Krasne

Kolejnym przystankiem w uroczystych obchodach jubileuszu województwa była gmina Krasne. Wójt gminy Michał Szczepański wraz z przewodniczącym Rady Gminy Jarosławem Falkowskim, przywitali gości przed siedzibą urzędu gminy oraz zaprosili do krótkiej wizyty w nowej hali sportowej przy gimnazjum w Krasnem.

Następnie liczna delegacja samorządowa udała się do miejscowości Zielona, gdzie nastąpiło uroczyste oddanie do użytku wyremontowanego budynku Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Dyrektor Arkadiusz Chodkowski podziękował władzom gminy i województwa za wsparcie w modernizacji obiektu i zaprosił zebranych na koncert Parafialno-strażackiej Orkiestry Dętej z Zielonej.

W trakcie spotkania marszałek Adam Struzik wręczył dyplom uznania dla Gminy Krasne na ręce wójta Michała Szczepańskiego oraz medal Pro Masovia dla wicestarosty Jarosława Tybuchowskiego – radnego Rady Powiatu Przasnyskiego z terenu m.in. Gminy Krasne

Ponadto marszałek wręczył piłę spalinową wytypowanej przez władze gminy jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielonej.

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

Powiązane posty