Fabryka Kultury „Zgrzyt” zaprasza na stand-up

12 lipca godz. 19.00 – Zamknięcie Sezonu Fabryki Komedii.
Od września do czerwca w Fabryce Kultury Zgrzyt odbyło się 12 spotkań z cyklu Fabryka Komedii. Gościliśmy głównie stand upy, ale były też wieczory improwizacji komediowej. Na naszej scenie wystąpili najwięksi komicy, tacy jak  Abelard Giza, Katarzyna Piasecka, Rafał Rutkowski, Wojtek Tremiszewski, Szymon Jacimek, Tomek Jachimek, Błażej Krajewski, Jacek Stramik, Antoni Syrek Dąbrowski, Wojtek Fiedorczuk  i wielu wielu innych.
W najbliższy czwartek zapraszamy Państwa na specjalny wieczór zamykający sezon Fabryki Komedii. Naszymi gośćmi będą komicy, którzy w tym roku już pojawili się w Zgrzycie : Tomek „Boras” Borkowski  –  zwycięzca Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Uczestnik Gali Stand-upu 2017. Urodzony komik, pogrzebany romantyk. Nie kłamie. Nie kradnie. Zabija
Błażej Krajewski – komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.
Jacek Stramik – sporo w nim uczulenia na głupotę, bylejakość i miałkość. Do tego nieco charakterystycznego smutku i rozczarowania światem. Chętnie stosuje literacko skonstruowane zdania. Przez co buduje zupełnie inny klimat niż większość komików.
Ponieważ mamy trzech komików zaczynamy troszkę wcześniej. Czwartek – 12 lipca godzina 19.00 Fabryka Kultury Zgrzyt. Bilety do nabycia w klubie oraz na stronie : www.zgrzyt.info

Powiązane posty