Grzegorz Grabowski kandydatem na burmistrza KWW Porozumienie Ponad Podziałami

Informacja z profilu FB Grzegorza Grabowskiego:

„SZANOWNI PAŃSTWO!
Chciałbym Państwa poinformować,że będę startował z KWW PPP na stanowisko BURMISTRZA miasta Przasnysz.Nie była to decyzja łatwa,ale pomysł ten towarzyszył mi od dawna. Mając 20,30 lat sądziłem, że można przenosić góry, że wszystko wiem najlepiej.

Człowiek myślał wtedy inaczej,może bardziej szalenie otwarcie-nie mówię ,że źle. Jednak dopiero teraz zdecydowałem się na ten krok. Sądzę,że zdobyte doświadczenie,pewien dystans do świata, praca z ludźmi,podejmowanie trudnych decyzji,odpowiedzialność za publiczne pieniądze,wieloletnia działalność w samorządzie lokalnym uprawniają mnie do tego,aby rozwijać razem z Państwem NASZE miasto. Żyjąc tu pół wieku,człowiek obserwuje,analizuje i słucha innych. Stąd zrodziło się kilka realnych pomysłów,które według mnie warto by wdrożyć w życie. Zdaję sobie sprawę,że podjęcie takiej decyzji wiąże się z wieloma słowami wsparcia ,ale i krytyki.

Nie interesują mnie przepychanki,składanie setek obietnic,kto lepiej, kto gorzej,Ale dobro PRZASNYSZA I JEGO MIESZKAŃCÓW. Dlatego bardzo proszę uszanujcie Państwo wszystkich kandydatów na to stanowisko , oceniając ich 21 października przy urnie za ich pomysły,fachowość I doświadczenie, a wtedy będziemy mieli burmistrza,który da z siebie wszystko, aby życie w Przasnyszu było przyjemnością i zaszczytem.Z poważaniem GRZEGORZ GRABOWSKI.”

źródło fot: janmariajackowski.pl

Powiązane posty