Karolina i Dawid Burdach wsparli puckie hospicjum

Hospicjum to wyjątkowe miejsce, ale większość osób niestety woli o takich miejscach nie myśleć. Swoją wyjątkowość przejawia przez tworzenie warunków do opieki nad chorymi – niezależnie od ich przekonań i światopoglądu – w terminalnym okresie choroby, a szczególnie choroby nowotworowej.

Wolontariusze w takich hospicjach, często spełniają ostatnie życzenia… „Petardy księdza Kaczkowskiego” to projekt skupiający wokół siebie wrażliwość ludzi kultury i sztuki. Ma za zadanie podtrzymywanie pamięci i wartości autorytetu księdza Jana Kaczkowskiego. Środki zbierane podczas koncertu, który odbył się 17.05.2017r. zostały przekazane jako wsparcie Puckiego Hospicjum. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć m.in.: De Mono, Golden Life, Harlem czy zespół Turbo. Napisała do mnie koleżanka, która zaangażowała się w organizację „Petard”.

– Nasza Fotobudka FajnaFotka dostała propozycje wsparcia Puckiego Hospicjum poprzez świadczenie naszych usług na tej imprezie. Całkowity dochód został przeznaczony na rzecz Hospicjum. Bardzo cieszymy się, że zostaliśmy partnerami tego wydarzenia i w ten sposób mogliśmy wesprzeć całą akcję. Księdza Kaczkowskiego niestety nie ma już pośród nas, ale dzięki takim wydarzeniom, ten niesamowity człowiek pozostanie zawsze w naszych sercach. – tłumaczy Karolina Burdach.

Każdy może wesprzeć Hospicjum przelewając nawet symboliczną kwotę na konto:

Bank Spółdzielczy w Krokowej 30 8349 0002 0004 6633 2000 0010 Bank Spółdzielczy w Pucku 38 8348 0003 0000 0017 2404 0001

Powiązane posty