Kolejne modernizacje dróg w powiecie przasnyskim

Powiat przygotowuje do modernizacji drogę Klewki – Obrąb – Olszewiec – Borkowo Boksy – Borkowo Falenta – Jastrzębiec – Rzęgnowo – Dzierzgowo – Brzozowo Maje i kolejne na gminie Czernice Borowe. Starostwo i PZD modernizuje lub przygotowuje do modernizacji kolejne drogi powiatowe w całym powiecie. O modernizację dróg powiatowych na terenie Gminy Czernice Borowe zabiegali radni powiatowi Mariusz Szemliński i Rafał Gotowiec, wspierani aktywnie mieszkańcami, jak choćby Wandą Amenda z Rostkowa, czy wójtem Wojciechem Markiem Brzezińskim.

Radni Szempliński i Gotowiec aktywnie doglądają przygotowań i samych modernizacji oraz w imieniu mieszkańców zgłaszają uwagi i spostrzeżenia do starostwa i PZD. Z aktualnie przygotowywanej do remontu drogi korzysta bardzo wielu mieszkańców Gminy Czernice Borowe, jak również rolników, ale nie tylko.

Starosta Zenon Szczepankowski wraz z zarządem powiatu pozyskali środki zewnętrzne i droga Klewki (od drogi wojewódzkiej) – Obrąb – Olszewiec – Borkowo Boksy – Borkowo – Falenta – Jastrzębiec – Dzierzgowo – Brzozowe Maje – jest właśnie przygotowywana do modernizacji. Inne są zrobione lub w przygotowaniu. Będziemy o nich informować na bieżąco.

Na ternie Gminy Czernice Borowe starostwo i PZD modernizuje lub przygotowuje do modernizacji drogi powiatowe:

– Czernice Borowe – Chrostowo Zalesie,

– Rostkowo – Turowo – Pęczki,

– Kosiły – Czernice Borowe,

– Klewki (od drogi wojewódzkiej) – Obrąb – Olszewiec – Borkowo Boksy – Borkowo – Falenta – Jastrzębiec – Dzierzgowo – Brzozowe Maje,

– Czernice Borowe – Miłoszewiec, Szczepanki – Wola Wierzbowska.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Powiązane posty