Mazowsze Jednorożec – PAF Płońsk 3-2 (2-0 )

Bramki: Skała – 2 , Wilga

Skład:
Świderski – K.Antosiak ( Michalski ) , Bors , Krajewski , Jaśkiewicz – B.Antosiak ( Wódkiewicz ) , Żabiński , Wilga , Jabłoński ( Olber ) – Skała , Piotrak

Co to był za mecz?! Pod względem dramaturgii godny zespołów z 1 i 2 miejsca. Pod względem gry już nie bardzo. Pierwsze minuty to rozszyfrowywanie założeń przeciwnika przez obydwie ekipy. Walka w środku pola , mało składnych akcji. Już na początku meczu Skała po podaniu Piotraka zdobywa bramkę. Od tego momentu to Płońsk jest ekipą dominującą w posiadaniu piłki. Graja ładnie, składnie ale nie efektywnie bo brakuje celnych strzałów i sytuacji bramkowych. Za to Mazowsze gra z kontry i w 30 minucie podwyższa na 2-0 znów po dwójkowej akcji Skała Piotrak.Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Początek drugiej to 46. minuta i nie 100, nie 200 ale 300 procentowa sytuacja Piotraka i 5 metrów nad bramką. Minutę później mamy 2-1. Goście po wrzucie piłki zdobywają bramkę. Nie minęło 2 minuty i mamy 2-2. Gapiostwo w obronie i zawodnik PAF zdobywa bramkę. Od tego momentu gra jest szarpana.Mazowsze podłamane szybkim remisem, Płońsk uskrzydlony szybko zdobytymi dwiema bramkami. Płońsk gra piłką, my gonimy za nią.

Nikt po tym meczu nie zarzuci nam braku chęci, zaangażowania i woli walki. Walczyliśmy o każdy centymetr boiska co przynosi efekt w 90 minucie gdzie Skała podaje kapitalnie do Wilgi i mamy 3-2. Radość jest wielka ale to nie daje awansu.Przed nami 3 bardzo trudne mecze. Wszystko w naszych nogach i serduchach. Może nie gramy finezji ale gramy skutecznie i to jest najważniejsze na obecną chwilę.
Wielkie brawa dla kibiców. Ktoś liczył ich dzisiaj i wyszło ponad 200. Brawo !!!