Na sygnale: interwencje przasnyskiej policji

05.08.2018r.

Godz. 11.40 – w miejscowości Ulatowo – Adamy gm. Krzynowłoga Mała na trasie rajdu o charakterze zamkniętym doszło do zapłonu a następnie całkowitemu spaleniu pojazdu terenowego marki Nissan Patrol.

Godz. 17.00 – mieszkaniec Chorzel zgłosił, że w nocy z 4 na 5 sierpnia br.w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej nn sprawcy włamali się do samochodu marki Mercedes skąd zabrali radioodtwarzacz, a następnie po demontażu jednego z elementów betonowego ogrodzenia dokonali kradzieży 30 sztuk używanych opon. Zgłaszający wartość łącznych strat wycenił na kwotę 3000 złotych.

04.08.2018r.

Godz. 16.10 – w miejscowości Goski-Wąsosze gm. Krzynowłoga Mała kierujący samochodem osobowym marki KIA wykonując w sposób nieprawidłowy manewr wyprzedzania doprowadził do potrącenia 40-letniej rowerzystki mieszkanki Otwocka, którą z niegroźnymi obrażeniami ciała karetką pogotowia przewiezioną do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 20.35 – w Świniarach gm. Krzynowłoga Mała kierujący Oplem mieszkaniec pow. pułtuskiego zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym do zderzenia ze Skodą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 20.45 – w miejscowości Krasne-Elżbiecin gm. Krasne kierujący motorowerem marki Yamaha w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu wjechał w ubytek w jezdni co w konsekwencji doprowadziło do upadku. Motorowerzysta z niegroźnymi obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

03.08.2018r.

Godz. 09.25 – w Przasnyszu na ul. Ciechanowskiej kierujący samochodem marki Renault wykonując manewr cofania uderzył w skodę. Sprawcę kolizji pouczono.

Godz. 11.50 – w Łaniętach gm. Krzynowłoga Mała policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem marki Audi.

Godz. 12.20 – w miejscowości Drążdżewo Nowe gm. Jednorożec 33 letni kierujący samochodem osobowym marki Seat na skrzyżowaniu dróg równorzędnych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wyniku czego doprowadził do potrącenia 66 letniego rowerzysty. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący seatem nigdy nie powinien siadać za kierownice pojazdu z powodu braku uprawnień. Natomiast potrącony rowerzysta w chwili zdarzenia miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Godz. 14.30 – w Chorzelach na Placu Kościuszki kierujący volkswagenem w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa doprowadził do zderzenia ze skodą. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Godz. 17.35 – w Wężewie gm. Krasne kierujący oplem mieszkaniec Warszawy w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z Oplem. Sprawca kolizji ukarany mandatem karnym.

Godz. 20.20 – w Przasnyszy na ul. Szosa Ciechanowska policjanci zatrzymali 25 letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając 1,3 promila alkoholu w organizmie oraz prawomocny zakaz kierował rowerem.

asp.szt. Krzysztof Błaszczak

KPP Przasnysz

Powiązane posty