Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2018/2019 – Koszykówka dziewcząt i chłopców.

Już po raz kolejny w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu rozegrane
zostały Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci (klasy IV-
VI szkół podstawowych). W rywalizacji dziewcząt wzięło udział sześć zespołów podzielonych
na dwie grupy, wyłonionych w pierwszym etapie eliminacji. Po bardzo wyrównanej walce w
grupach a następnie rozegranej fazie pucharowej bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta
ze Szkoły Podstawowej w Bogatem, które po emocjonującym finale wyraźnie pokonały
faworyzowane rówieśniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu 16:5.
Trzecie miejsce, zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chorzelach. W kategorii
chłopców bezkonkurencyjni byli zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Przasnyszu, którzy po
pokonaniu wszystkich przeciwników, po raz piąty z rzędu, obronili mistrzostwo powiatu. Z