Teresa Lipowska oraz Monika Mularska-Kucharek w Przasnyszu

Miejska Biblioteka Publiczna w Przasnyszu zaprasza  20 listopada(wtorek) o godz.17.00 na spotkanie autorskie z Teresą Lipowską i Moniką Mularską – Kucharek. Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Oddziale dla dorosłych lub rezerwacja pod nr tel.29 763 16 15 wew.1. Ilość miejsc ograniczona

Teresa Lipowska – jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek, artystka kabaretowa. Wystąpiła w blisko stu pięćdziesięciu przedstawieniach teatralnych, ponad siedemdziesięciu filmach i wielu spektaklach radiowych Jest jedną z bohaterek książki „Siła codzienności” (autor: Marzanna Graff). Wykłada w Akademii Dobrych Obyczajów, której założycielem i głównym wykładowcą był znany aktor Janusz Zakrzeński. Autorka wyjątkowej publikacji pt. „Nad rodzinnym albumem. Teresa Lipowska w rozmowach z Iloną Łepkowską”, w której to dzieli się z Czytelnikami swoimi wspomnieniami, doświadczeniami i rodzinnym  życiem.

Monika Mularska-Kucharek –doktor socjologii, terapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, wykładowca akademicki, współwłaścicielka firmy szkoleniowo-doradczej ART OF TRAINING, prodziekan kierunku psychologia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Od wielu lat realizuje warsztaty dla osób starszych z zakresu rozwoju kompetencji interpersonalnych oraz radzenia sobie z trudnościami dnia codziennego, których głównym celem jest poprawa jakości życia. Pisze książki popularno -naukowe, a także artykuły eksperckie do czasopism i gazet. W ostatnim czasie ukazała się jej kolejna książka pt. „Co Dobrego?! Poezjoterapia”. Uwielbia teatr, a w wolnych chwilach pisze wiersze terapeutyczne.

Powiązane posty