Trzęsienie ziemi w składzie MKS Przasnysz na najbliższy sezon!

W sezonie 2018/2019 zespół MKS Przasnysz będzie zdecydowanie odmłodzony. Powodem takich zmian jest decyzja MZPN o udziale młodzieżowców w rozgrywkach  IV Ligi. Jest to znakomita okazja do pokazania się z jak najlepszej strony w rozgrywkach IV ligi zawodników młodych chcących coś osiągnąć w piłce nożnej.

Z drużyny odchodzą: Krzysztof Butryn, Michał Michalak, Artur Gawęda, Jarosław Pełkowski, Sebastian Lubiński, Sebastian Zakrzewski, Łukasz Wróblewski. Większość tych zawodników było podstawowymi piłkarzami pierwszego składu MKS Przasnysz!

Do seniorów dołączyli młodzieżowcy mający na swym koncie występy w IV lidze: Kacper Sawczenko, Bartłomiej Orłowski, Maciej Michalski, Damian Szypulski, Artur Sławski, Mateusz Grabowski.

Z seniorami trenują bardzo zdolni młodzieżowcy  Mazowsza Jednorożec ( Wilga Bartosz i Marcin Wątkowski ) z którymi MKS Przasnysz chce osiągnąć porozumienie na kolejny sezon.

Ponadto do drużyny dołączyli:

1. Kamil OLSZEWSKI- kapitan zespołu MKS Ciechanów, może występować na każdej pozycji w obronie jak i pomocy.

2. Michał PRZYCHODZKI – bramkarz, młodzieżowiec rocznik 1998, bardzo dobre warunki fizyczne, pochodzący z Pułtuska, zawodnik MKS Piaseczno zbierający bardzo dobre opinie za swą postawę jako bramkarz.

3. Jarosław CHEŁCHOWSKI – podstawowy zawodnik środka pomocy, powracający do zespołu po półrocznej przerwie spowodowanej wyjazdem zagranicznym. ( powrót )

źródło: http://przasnyszanie.futbolowo.pl/

Powiązane posty