Wiosenne sukcesy młodego Krzyniaka

Drużyna GKS Krzyniak bardzo dobrze rozpoczęła rywalizację w rundzie wiosennej sezonu piłkarskiego 2016/2017. Nasi zawodnicy mają już za sobą trzy mecze z drużynami, które po pierwszej rundzie wyprzedzały bezpośrednio nasz zespół. I w przeciwieństwie do wyników z jesieni piłkarze GKS znacznie poprawili swoją skuteczność.

7 kwietnia Krzyniak zmierzył się z liderem rozgrywek, Mławianką Mława. Po bardzo zaciętym pojedynku przegraliśmy 1:0. W kolejnym meczu na naszych zawodników czekał wicelider – MKS Przasnysz. Wyrównane spotkanie zakończył się remisem 2:2. Trzecią kolejkę ligową rozegraliśmy z drużyną z trzeciego miejsca w tabeli – Mazowsze Jednorożec. Mecz ten zakończył się wysokim zwycięstwem Krzyniaka, aż 6:0. To najlepszy dowód na to, że okres przygotowawczy był bardzo dobrze przepracowany i ciężka praca jak na razie przynosi zamierzone rezultaty.

Warto wspomnieć, że w poprzedniej rundzie wyniki z tymi zespołami wyglądały następująco:

Mławianka Mława – GKS Krzyniak 8:0

GKS Krzyniak – MKS Przasnysz 1:4

Mazowsze Jednorożec – GKS Krzyniak 3:0

Miejmy nadzieję, że dobrą formę zawodników uda się utrzymać do końca rozgrywek i w końcowej tabeli z czwartego miejsc awansujemy na wyższą pozycję.

Wszystkich kibiców zapraszamy na kolejne zmagania z udziałem młodzików Krzyniaka, które będą odbywać się w następujących terminach.

  • 07.05.2017, godz. 11.00 Makowianka Maków Mazowiecki – GKS Krzyniak (stadion w Makowie)
  • 12.05.2017, godz. 15.00 GKS Krzyniak – Korona Szydłowo (stadion w Przasnyszu)
  • 21.05.2017, godz. 12.00 GKS Krzyniań – Football School Płońsk (stadion w Przasnyszu)
  • 28.05.2017, godz. 14.00 Wieczfnianka Wieczfnia – GKS Krzyniak (Wieczfnia).

Powiązane posty