Zgłoś się do V edycji „Walcz z nami z kilogramami”

Już 15.09.2018 rusza kolejny projekt sportowy i żywieniowy, który pomoże Ci zbliżyć się do wymarzonej wagi oraz nauczy, w jaki sposób należy postępować, aby zachować dobre zdrowie, sprawność fizyczną i należyte nawyki żywieniowe.

Opiekę nad całym przedsięwzięciem sprawować będzie poradnia Przyjazny Dietetyk Violetta Ulatowska z trenerem Edytą Bobińską. Całość odbywać się będzie na obiektach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu ,Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach oraz Hala widowiskowo- sportowa w Jednorożcu

Projekt ruszy 15.09.2018 i będzie trwał do 15.12.2018. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną zredukować swoją masę ciała, polepszyć kondycję fizyczną i zmienić swoje nawyki żywieniowe. Zależy nam jednak bardzo na tym, aby zgłosiły się osoby zdecydowane wziąć udział w przedsięwzięciu od początku do końca.

Projekt ma to do siebie, że na początku postawione zostaną cele, potem nastąpi ich realizacja, a na końcu podsumowane zostaną efekty i wyciągnięte wnioski. Dlatego tak ważnym jest, aby rozpocząć go wspólnie i ukończyć.

Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu w miejscu wybranym przez uczestnika ( Przasnysz , Chorzele, Jednorożec) . Przed rozpoczęciem treningów planowane jest spotkanie wszystkich uczestników z dietetykiem w celu dokonania niezbędnych pomiarów, które odbędzie się 15.09.2018 w Przychodni MEDYK Przasnysz oraz spotkanie z trenerem w celu ustalenia szczegółów dotyczących postępowania i treningów. Opieka dietetyka obejmuje comiesięczne konsultacje wraz z pomiarami oraz trzytygodniowy indywidualny program żywieniowy dla każdej osoby. Każdy uczestnik projektu objęty zostanie ubezpieczeniem NNW, po wcześniejszym dostarczeniu zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia ćwiczeń.
Zadbamy o Twoją pełną metamorfozę, oprócz tego że zrzucisz z namitłuszczyk, zadbamy o twoją fryzurę, makijaż, ciało ,styl i wypełnimy Cie pełną dawką motywacji i chęci do działania. Współpracujemy z lekarzem, kosmetyczką ,fryzjerem, stylistą oraz fotografem.
Osoba , która zwycięży program otrzyma wartościowe nagrody ufundowane przez parnerów programu.
Koszt miesięczny 280 zł

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie prosimy o telefoniczne zgłaszanie się pod numerem telefonu 513 457 637 lub 500 623 11

Powiązane posty