Ilona Kossakowska i Milena Mocek wystąpiły w Voice of Poland!

Aż dwie mieszkanki z powiatu przasnyskiego: Milena Mocek z Dobrzankowa i Ilona Kossakowska z Ulatowo-Pogorzeli wystąpiły we wczorajszym odcinku popularnego programu TVP2 „Voice od Poland”.

                                

Milena Mocek zaimponowała swoim głosem jury. Aż trzech trenerów chciało mieć ją w swojej drużynie. Nasza mieszkanka zdecydowała się jednak wybrać Patrycję Markowską.

„Ma 18 lat. Pochodzi z Dobrzankowa na Mazowszu. Na co dzień jest uczennicą liceum. Jeszcze do niedawna nie była pewna czy jej muzykowanie jest cokolwiek warte. Pochłonięta realizowaniem „uczniowskich” obowiązków, wciąż nie mogła zapomnieć o tańcu, śpiewie i muzyce. Niedawno w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Ukulele! Zainspirowana cudownymi L. P. i Melą Koteluk, ćwiczy ile sił w palcach i stara się układać własne kompozycje. Stara się znaleźć właściwą dla siebie estetykę, którą chcąc skategoryzować, należałoby umieścić gdzieś pomiędzy introwersyjną interpretacją wszechobecnej pop-kultury, a alternatywą dla niej. Słowem – wokalny hipster. ” – źródło: http://voice.tvp.pl/38668065/milena-mocek

Ilona Kossakowska – mieszkanka Ulatowo-Pogorzel, która na co dzień mieszka w Olsztynie. Była już gościem w TV Media Przasnysz i dała nam mini koncert. Zapraszamy do oglądania!

( http://mediaprzasnysz.pl/wystep-ilony-kossakowskiej-ilane-w-tv-media-przasnysz/)

fot. Youtube

Powiązane posty