„Jednorożec robi co może” ze świetnym wynikiem! – relacja

ŚWIĘTUJEMY!!! Zajęliśmy II msc DRUŻYNOWO i zagarnęliśmy sporo pucharów, oj sporo! Ale zacznijmy od początku!

BIEG SIEDMIU RÓŻ odbył się 14.10.2018r. w Czerwonce. W pakietach czapeczki. Super pomysł, bo zima tuż tuż! Ok. 10.30 nastąpił start honorowy (ok.500m na docelowe miejsce startu), a tuż za chwilkę nastąpił start główny na dystansie 10km. Nogi zadrżały i poszłooo…a raczej pobiegło 60 osób, w tym dziesięciu naszych zapaleńców! Trasa wymagająca, oj wymagająca. Góra za górą. Pogoda przepiękna jak na połowę października, no ale ALE musi być, ten okropny wiatr też był. Nikogo jednak nie powstrzymał! Wszyscy dobiegli i otrzymali fajne medale i śliczne, duże róże! A oto nasze zmagania z niemiłosiernym czasem:


Sylwester Urbaniak 42:27
Darek Borczak 42:39
Piotr Długołęcki 43:00
Anna Urbaniak 44:26
Krzysztof Gwiazda 45:01
Marek Tworkowski 51:36
Kinga Kowalczyk 58:04
Mariola Wiktorska 58:41
Magdalena Tabaka 1:00:55
Aneta Saluszewska 1:05:25
Brawo MY. Jedni są zadowoleni z wyniku, inni nie, a jeszcze innych wynik nie interesuje, bo wygraną jest pokonać siebie, dotrzeć na metę. No, ale trzeba wspomnieć o naszych czterech panach, którzy poprawili swoje ubiegłoroczne czasy:
Piotr uzyskał wynik lepszy o 23 sek
Sylwester pobiegł lepiej o 2m13sek
Krzysztof wyszlifował czas o 2m31sek
Marek dał czadu, poprawił swój czas aż o 5m5sek. Szacun! Brawo panowie!

DRUŻYNÓWKA to był sposób na dodatkową rywalizację, a że nas było sporo, to utworzyliśmy dwie drużyny. Wymogiem założenia drużyny było 4 zawodników, w tym min.1 kobieta. A więc do dzieła, szybki podział NAS na wesoło:
1)”Jednorożec robi co może” w składzie: Darek, Piotr, Sylwek, Ania
2)”Ledwo ale dolecimy” w składzie, Krzysztof, Marek, Kinga, Mariola
No i miłe zaskoczenie, JRCM zajęli II msce na 8 wystawionych drużyn. Brawo! „Ledwo ale dolecimy” nie zajęli miejsca, ale z uśmiechem dolecieli jak na skrzydłach, a panowie zaliczyli życióweczki. Brawo!

Ale to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Anna dobiegła jako druga z pań, stając na podium w klasyfikacji Open. Kinga zajęła III msc w K20, Mariola zajęła II zaś Magdalena III w Kategorii K40. Brawo!!! Pełne wyniki:http://chronotex.pl/wp-content/uploads/Wyniki-OPEN-79.pdf

Po uhonorowaniu zwycięzców B7R nastąpiło podsumowanie Triady, czyli ukończenia trzech etapów, na które składały się trzy dystanse 21km, 15km, 10km. TU otrzymaliśmy kolejne wyróżnienia, ale o tym w kolejnym poście. Zdradzimy tylko, że pięcioro naszych zdobyło triadę ?????

Co do losowania nagród, oj nasi byli szczęśliwcami tym razem, może dlatego, że losował nasz mały Dawidek. No ma chłopak szczęśliwą rękę, bo czytać jeszcze nie umie. Mariola, Ania, Marek, Sylwek, Krzysztof, Kinga gratki!
Dziękujemy Organizatorom, za fajną imprezę, atmosferę, medale, puchary, zupkę, sereczki i te piękne róże, które wyróżniają ten bieg wśród innych.

źródło: www.facebook.com/JednorozecRobiCoMoze

Powiązane posty