Książka „Trzydziestolatek w Przasnyszu” już po premierze!

Kilka dni temu odbyła się premiera nowej książki Przemysława Prekiela „Trzydziestolatek w Przasnyszu”. Autor książki rozmawiał przy kawie z Łukaszem Chrostowskim o życiu młodych ludzi w Przasnyszu.  

Łukasz Chrostowski jest z wykształcenia socjologiem, więc książka choć bogata we wspomnienia z różnych lat, zawiera przede wszystkim sporo aspektów i spostrzeżeń ogólnych, które dotyczą życia w małych miastach.  Wydawcą i pierwszym recenzentem tytułu jest Jan Chmielewski ( recenzja pojawiła się już na stronie Media Przasnysz), o okładkę zadbał Daniel i Pola Rusiłowicz. Druk – Drukarnia Maciejewscy.

– Pół roku ciężkiej pracy i codziennych spotkań z Przemkiem, zaowocowało pamiątką na całe życie. Jestem z tego bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że „Trzydziestolatek w Przasnyszu” będzie chwilą refleksji dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Ciekawe czy moje spostrzeżenia związane z życiem na co dzień w tym mieście, są spójne z przemyśleniami innych mieszkańców. – wyjaśnia Łukasz Chrostowski.

Książka jest bezpłatna. Można ją odebrać w MultiPunkcie (Orlika 17B) oraz jest w zbiorach  Biblioteki Miejskiej w Przasnyszu.

Powiązane posty