Luiza Dawidziuk – liderka Szlachetnej Paczki w Przasnyszu zaprasza do współpracy

SZLACHETNA PACZKA – większości kojarzy się z grudniowym weekendem (w tym roku 8-9 grudnia), kiedy po okolicy krążą samochody wypełnione świątecznymi upominkami, wolontariusze i darczyńcy. Jednak żeby do tego pięknego, grudniowego weekendu mogło dojść, żeby zdarzyły się kolejne cuda, żeby kolejne rodziny uwierzyły w swój potencjał – już teraz zaczynamy działania, poszukiwania wolontariuszy i osób, które potrzebują pomocy.

Czym jest SZLACHETNA PACZKA? – to projekt, w którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Wolontariusze, ale również różne instytucje, szkoły, osoby prywatne, odnajdują w swoim otoczeniu rodziny oraz osoby samotne, starsze, chore, które znalazły się w trudnej sytuacji. Wolontariusze poznają historie tych osób i decydują o odpowiedniej formie pomocy. Następnie – w listopadzie – po otwarciu bazy rodzin, zgłaszają się darczyńcy – ludzie o wielkich sercach, którzy przygotowują paczki dla wybranych rodzin. Najważniejszym podarunkiem – niezależnie od liczby paczek i ich wartości materialnej – zawsze jest ogrom pozytywnej energii, ogrom MIŁOŚCI.
Jako lider Szlachetnej Paczki w Przasnyszu zapraszam do udziału w tym projekcie. Jeżeli nie jesteś obojętny na ludzką biedę, lubisz się angażować, działać społecznie, jeśli chcesz skutecznie i mądrze pomagać – zostań wolontariuszem! Dołącz do drużyny superW rejestrując się na stronie www.superw.pl.
Jeżeli w swoim najbliższym otoczeniu masz rodzinę lub osobę potrzebującą – starszą, chorą, ukrywającą swoją biedę – nie bądź obojętny, zgłoś ją do projektu. Znajdź nas na facebooku – Szlachetna Paczka Przasnysz lub napisz: paczkaprzasnysz@gmail.com
Serdecznie zapraszam do współpracy.
Lider Szlachetnej Paczki w rejonie Przasnysz
Luiza Dawidziuk

Powiązane posty