Na sygnale: interwencje przasnyskiej policji

03.07.2018r.

Godz. 09.15 – w Karwaczu gm. Przasnysz kierujący samochodem marki Renault Master nie zachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu uderzył w microcarv. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Godz. 11.20 – w Przasnyszu na ul. Polnej nn sprawca dokonał uszkodzenia pokrywy bagażnika w mercedesie.

Godz. 13.54 – w Przasnyszu na ul. Leszno kierujący volkswagenem w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

02.07.2018r.

Godz. 12.25 – w miejscowości Wężewo gm. Krasne kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania 33-letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego na prostym odcinku drogi relacji Wężewo – Przasnysz nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu doprowadzając tym do wywrócenia się pojazdu. Kierujący z niegroźnymi obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Makowie Mazowieckim.

Godz. 21.44 – w Przasnyszu na ul. Starzyńskiego 40 letni mężczyzna podczas podjętej wobec niego interwencji policyjnej znieważył słowami wulgarnymi oraz naruszył nietykalność cielesną policjantów. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

01.07.2018r.

Godz. 00.40 – w Olszewcu gm. Czernice Borowe 22 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego mając 1,3 promila alkoholu w organizmie kierował mercedesem.

Godz. 20.43 – w miejscowości Czernice Borowe na ul. Chełchowskiego policjanci zatrzymali mieszkańca gm. Szydłowo , który mając 2,4 promila alkoholu w organizmie oraz pomimo braku uprawnień kierował samochodem osobowym marki Audi.

30.07.2018r.

Godz. 09.30 – w Przasnyszu na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Zawodzie 47 letni kierujący fiatem mieszkaniec Przasnysza mając 2,6 promila alkoholu w organizmie stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem na wskutek czego uderzył w znak drogowy.

Godz. 16.00 – w Sierakowie gm. Przasnysz policjanci zatrzymali mieszkańca pow. przasnyskiego, który mając 2,4 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem.

Godz. 17.13 – w miejscowości Wyrąb Karwacki gm. Przasnysz 20 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego pomimo posiadanego już zakazu sądowego wsiadł za kierownicę samochodu osobowego marki Fiat Seicento i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu a następnie do lasu gdzie uderzył w drzewo. Kierujący z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu, a jego dwóch pasażerów w wieku 19 lat z obrażeniami ciała zagrażającymi ich życiu z pomocą Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano do Szpitala w Warszawie i Olsztynie.

29.07.2018r.

Godz. 11.35 – w Przasnyszu na ul. Polnej kierująca volkswagenem podczas wykonywanego manewru cofania uderzyła w fiata. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

asp.szt. Krzysztof Błaszczak

KPP Przasnysz

Powiązane posty