Na sygnale: interwencje przasnyskiej policji

02.09.2018r.

Godz.08:39- w Jednorożcu na ul. Długiej mieszkaniec powiatu oleckiego kierujący Seatem Toledo zasnął za kierownicą , a następnie przejechał przez przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo zaparkowane Renault Megane ( bez osób w środku) należące do mieszkańca powiatu przasnyskiego oraz słup energetyczny. Kierujący seatem oraz troje pasażerów nie zostało poszkodowanych, za spowodowanie kolizji ukarany mandatem karnym w wysokości 600 zł.

Godz. 14:43- w Jednorożcu mieszkaniec powiatu przasnyskiego osobiście powiadomił policjantów z Posterunku Policji w Jednorożcu o nieznanym mężczyźnie który leży na łące. Policjanci ustalili, że tym mężczyzną jest mieszkaniec powiatu przasnyskiego, nietrzeźwy, bez obrażeń ciała i nie potrzebujący pomocy lekarskiej , którego znajomy odwiózł do miejsca zamieszkania. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że zgłaszający interwencję kierował fiatem Punto będąc w stanie nietrzeźwości, miał 3,46 promila alkoholu w organizmie oraz jak ustalono nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Godz.22:35- mieszkaniec powiatu przasnyskiego zgłosił, że w Opaleńcu gm. Chorzele osobowe bmw wjechało do przydrożnego rowu. Na miejscu policjanci ustalili, że nietrzeźwy mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierujący BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu, miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Po badaniu lekarskim został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie.

01.09.2018r.

Brak zdarzeń kryminalnych

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Powiązane posty