Przasnyszanin w głównej roli serialu „Na ratunek 112” – stacja POLSAT

Jak dowiedzieliśmy się z konta profilowego Roberta Gwardysa na portalu społecznościowym Facebook, odegrał on główną rolę w serialu „Na ratunek 112”.

Komentarz Roberta :

„Jednak mnie pokażą w Polsacie – gł.rola!? ? ? ? Moi drodzy każdy z nas ma swoje pomysły na życie, na siebie, na rozwój osobisty i może czasami trafiać się nam jakaś dobra duszyczka na ostrych zakrętach, która nieświadomie doradza : daj sobie z tym spokój, to się nie uda, po co Ci to, zostaw to innym, teraz się nie pozbierasz … itd. Itd. Wszystkim Wam, którzy w życiowych próbach swojego charakteru, czy na różnych etapach rozwoju, powiedzieliście albo jeszcze odpowiecie nie raz: „NO TO PATRZ!” Dedykuję swój występ w serialu (uwierzcie, naprawdę starałem się wkładać w to serducho). Stare bariery pękają, kolejne czekają 😉 Piątek 19 maja godz. 16:30 POLSAT „na ratunek 112” zapraszam, pozdrawiam! ? ?
P.S. Marcin Sobociński – dzięki za możliwość udziału w show – biznesie 😉 oraz cenne wskazówki i melisowanie przez telefon jak mi nogi odmawiały posłuszeństwa ze stresssu w pociągowej podróży do Wrocławia

Odcinek nr 116 w którym będziemy mogli obejrzeć Roberta zostanie wyemitowany w piątek 19 maja o godz. 16:30 na kanale POLSAT. Do wspólnego oglądania wszystkich zapraszamy!

Powiązane posty