Modernizacja drogi Krukowo-Ostrówek

Radna Powiatowa Grażyna Wałpuska i mieszkaniec Krukowa Krzysztof Kulasik przeglądali postępy prac na modernizowanej przez starostwo i PZD drodze powiatowej Krukowo – Ostrówek w Gminie Chorzele.

O modernizację dróg powiatowych na terenie Gminy Chorzele zabiegali Wojciech Piórkowski i Grażyna Wałpuska – radni powiatowi z tego terenu wraz z mieszkańcami, starostą Zenonem Szczepankowskim, zarządem powiatu oraz burmistrz miasta i Gminy Chorzele Beatą Szczepankowską. Aktywnie i skutecznie władze samorządowe i radnych wspierali w tych staraniach w imieniu mieszkańców: Grażyna Tymińska z Pruskołęki i Krzysztof Kulasik z Krukowa. Droga Krukowo – Ostrówek (na zdjęciach Grażyna Wałpuska i Krzysztof Kulasik) jest właśnie przez Powiat realizowana. Inne są przygotowywane do inwestycji. Będziemy o nich informować na bieżąco.

Na ternie Gminy Chorzele modernizowane są lub będą drogi powiatowe:

– Opaleniec – Baranowo (do granic powiatu)
– Krukowo – Ostrówek
– Chorzele – Budki – Poscień – Zaręby
– Ryciece – Bagiennice
– Krzynowłoga Wielka – od drogi (Janowo – Mchowo)
– Zaręby – Wielbark (do granic województwa)
– Stara Wieś – Chorzele – Krasnosielc

Przypomnijmy, że od kilku tygodni trwa modernizacja dróg powiatowych na terenie wszystkich gmin Powiatu przez starostwo powiatowe w Przasnyszu i PZD. Przebudowywane, modernizowane lub budowane jest ponad 200 km dróg we wszystkich gminach naszego powiatu.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora
Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Powiązane posty